Yazar Olmak İstiyorum!

Yazmayı seven biriyseniz; sık sık içinizden akıp gelen düşünceleri kâğıda dökme ihtiyacı hissediyorsanız; bir söz, bir görüntü veya bir güzellik karşısında içinizde coşan ilhamları durduramıyorsanız; gelin sizde yazarlar kervanına katılın.

Yazar Olmak İstiyorum!

Yazmak anlaşılamayanların işidir. Konuştuklarını duyuramayanlar yazmayı tercih ederler. Okuduğu, öğrendiği hal ettiği bilgiler biriktikçe kendini tutamaz ve yazarlar. Yazdıkça rahatlar, yazdıkça şifalanırlar. Bu ancak yazanların anlayacağı bir durumdur.

Lise yıllarımda günlük tutardım. Günler sonra bir bakardım ki günlük diye yazdığım defterde yüzlerce şiir birikmiş. Sonra arkadaşlarımın adına akrostiş şiirler yazmaya başlamıştım. Sınıfta adım şair diye anılır olmuştu. Ama bir gün yazar olacağımı hiç düşünmemiştim. Biraz daha yaşım ilerledikten sonra ne zaman kendimi kötü hissetsem kağıda kaleme koşar içimi döker müthiş rahatlardım. Yıllar geçti ve şükürler olsun Rabbim bir şekilde beni bu kabiliyetimle insanlara faydalı olma yoluna getirdi. Keşke demek istemiyorum ama insan düşünmeden edemiyor; “lise çağlarımda birileri elimden tutup sen yazar olmalısın, kendini bu yolda geliştir.” Diyerek teşvik edip beni cesaretlendirse şimdi çok farklı bir durumda olabilirdim. Şimdi bu durumuma üzülüp enerji harcamak yerine, yazarlık kabiliyeti olup da cesareti olmayanlara destek vermeye karar verdim.

Haydi yazarlığa kabiliyeti olan hiç kimse geç kalmasın... 

Eskiden yazar olmak kitap çıkarmak çok büyük bir işti. Herkes başaramazdı. Zaten her önüne gelenin kitabı da basılmazdı. Fakat günümüzde yazar olmak çok zor değil! Yeter ki bu işe gönül verilip zaman ayrılsın. Ve en önemlisi insanların yoluna ışık olmak niyetiyle bu kutlu yola adım atılsın. O zaman kim olursanız ne olursanız olun yardımınıza rahmani ilhamlar akıp gelecektir. Zaten rahmani ilhamlar ilahi lütuflardır. Boşuna akıp gelmezler. Eğer ilham alıyorsanız bu kabiliyet size verilmiş demektir.

Eğer sizde yazarlık yoluna adım atmak, ihtiyacınız olan cesareti ve güveni sağlamak isterseniz 25 Eylül’deki yazarlık atölyemize katılmanızı tavsiye ederiz. Atölyenin ardından hem manevi hem de teknik bilgiler ışığında nasipse (nasibi yaratan da bizim gayretimizdir) siz de hayallerinizdeki kitabı yazmaya başlayabilirsiniz.

Niyetiniz halis ise inanın hiç de zor olmayacak…

Eğitim hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için;

https://kisiselgelisim.tv/etkinlikler/aktif-etkinlikler/yazarlik-atolyesi-1-bolum

Kitaplarımıza ulaşmak için : https://nefes21.com/Kitaplar-Uygulama 

Sosyal Medya hesaplarımızdan bize ulaşmak için ;https://www.instagram.com/gulayokyc/  

Gülay Okuyucu / Yazar / Profesyonel Koç / Evlilik ve İlişki Danışmanı 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!