Hayırlı Cuma'lar Niyetiyle

Hayatınızın içinde neye odaklanırsanız onu büyütürsünüz ve enerjinizle beslersiniz. Kalplerinde kin olanlar kendi enerjileri içerisinde boğulup yok olup giderler.

Hayırlı Cuma'lar Niyetiyle

Hayatınızın içinde neye odaklanırsanız onu büyütürsünüz ve enerjinizle beslersiniz. Kalplerinde kin olanlar kendi enerjileri içerisinde boğulup yok olup giderler ! Milyon kez bile kendilerince haklı olsalar bile ! Her ne pahasına olursa olsun, geçmişini Milyon kez haklı olmalarına rağmen affedip helalleşebilenler ise Allah’ın izniyle hayırlarına olana ulaşmaya başlarlar… Enerjinizi ne için kullandığınıza dikkat edin ! Kısa süreli dünya boyutu peşinde hayatın gerçekleri var deyip tüketim zinciri kurbanları olmayın. İlahi olmayan sistem sizi uykuda tutup bedensel dünya sürenizi ziyan etmeniz için elinden geleni yapacak, her şeyin daha yenisi var deyip sürekli tüketim yapıp sizleri şükürden uzaklaştıracak.

Tekrar hatırlatmak istiyorum!!! Dünyasal bedenli zamanımız ile beden emanetini teslimiyet sonrasındaki zaman çok farklı. Kelebek kozasından çıktığında dönüp kozasına bakmaz !

Hayırlı Cuma’lar olsun…. Allah bizleri farkındalıklı, BİR’lik içerisinde hayırlı kullarından eylesin…

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!