Yüzyıl Sonraki Torunuma Mektup - 43

Ben değiştim dünya değişti geçmişim geleceğim her şey değişti. İyi ki varım iyi ki varsın. Beni seni Rabbimin yarattığı her zerreyi seviyorum.

Yüzyıl Sonraki Torunuma Mektup - 43

Sevgili torunlarım size bu mektubu yazan kişi olarak önce kendimden biraz bahsedeyim. Ben 1977 senesinin bir kış günü dünyaya gelmişim. Önceden kendini sevmeyen değerli ve yeterli hissetmeyen sürekli başkalarını mutlu etmek için kendine durmadan yalan söyleyen başkalarını mutlu etmek için çalışan ve kurban modunda yaşayan biriydim. Çok şükür ki Rabbime bunun yanlış olduğunu farkettiren gaflet dedikleri o uykudan uyandıran güzel hocalarla yolumu kesistirdi. İşte bu mektubu tam da bunun için size yazıyorum. Sevgili canlarım inşallah ben bunları ömrümün yettiğince toparlamaya temizleye kararlıyım ki bunu da Rabbimin izniyle başarabilirsem,küllerimden yeniden doğan yeni bir ben olarak sana saf ve temiz güzellikler aktarabilirsem benim amel defterimde halen açık olacak inşallah. İşte ben bu değişime karar verdim kendimi 

Sevmeye kendime değer vermeye yaratan Rabbimin mucizesi olduğumu kendime söyleyip geçmişte yaşadıklarımı yanlışlarımı hatalarımı kabul edip affetmeye başladıkça hafifledim. Aslında ne oluyorsa bende oluyormuş onu gördüm çok şükür bin şükür. Atalarımında bana çok güzel bir miras olduğunu geçmişimi arastirdigimda gördüm. Rabbime sonsuz şükürler olsun iyiki bunları gördüm anladım ve şimdi sana yazarak aktarabiliyorum. Sevgili güzel torunlarım burdan size verebileceğim en guzel öğüt peygamberimize gelen ilk vahiydir OKU emridir,oku ama bu okuma seni gelistiren sana ilim ve irfan katan Rabbinin yolunda seni adım adım ileriye götüren bir okuma ve Rabbine kavuşturan bir okuma olsun inşallah .Ben değiştim dünya değişti geçmişim geleceğim hersey değişti. Iyiki varım iyiki varsin. Beni seni Rabbimin yarattığı her zerreyi seviyorum. Sevgi her şeyin ilacı diyerek mektubumu burda noktalamak istiyorum. Kucak dolusu sevgilerimle.. 

Nilgün Demirayak

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!