Ölümü Öldürmek

Nedir bu kollektif bilinç? Kısaca tanımlamak gerekirse insanların enerjilerinin ortak paydası diyebiliriz. Her bir birey dünyada varlığını sürdürebilmek için etten kemikten bir vücuda sahiptir. İnsanların madde bedenini etrafını çevreleyen ayrıca eterik birer bedenleri daha mevcuttur buna "aura"diyoruz. İçinde bulunduğumuz duygu durumuna göre "aura" renk ve nizam olarak şekil alır. Manyetik alanlarımızdan bahsetmişken, dünyanın şu anki durumunu örneklerle anlatan bir bilgiyi sizinle paylaşmadan geçemeyeceğim.

Ölümü Öldürmek

Nedir bu kollektif bilinç? Kısaca tanımlamak gerekirse insanların enerjilerinin ortak paydası diyebiliriz. Her bir birey dünyada varlığını sürdürebilmek için etten kemikten bir vücuda sahiptir. İnsanların madde bedenini etrafını çevreleyen ayrıca eterik birer bedenleri daha mevcuttur buna "aura"diyoruz. İçinde bulunduğumuz duygu durumuna göre "aura" renk ve nizam olarak şekil alır. Manyetik alanlarımızdan bahsetmişken, dünyanın şu anki durumunu örneklerle anlatan bir bilgiyi sizinle paylaşmadan geçemiyeceğim.

Kutsal kitabımız Kuran’daki Ankebut süresin de bundan 1400 yıl önce insanlığın şu anda içine düştüğü durumla ilgili bilgi verilmek ile beraber bu cendereden çıkış ve korunma yollarıda aktarılmıştır. Salgın hastalıklar dünyanın manyetik kutuplarının değişmesiyle ilgili. Uzaydan bakıldığı taktdirde dünyanın manyetik alanını gözlemleyebiliyoruz, buna bilim dilinde "Van Alın" kuşakları da denmektedir. Bu kuşakların gama teloskopuyla çekilmiş fotoğraflarına dikkatlice baktığımız da (internette modellemelerini bulup inceleyebilirsiniz) fotoğrafın bir dişi örümceğe benzediğini fark ediyoruz. Dünyanın manyetik alanının sağlıklı olması dünyayı ve içinde yaratılmış her varlığın dengesinin garantisidir.

Mevcut manyetik alan, yaratılmışları güneşten ve uzaydan süzülüp gelen zararlı kozmik ışınlardan korumaktadır. Ankebut süresini incelediğimiz de bize şöyle seslendiğini anlıyoruz. Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla "Allah”tan başkasını veli edinenlerin (dost edinenlerin) durumu bir eve giren dişi örümceğin yani ankebut'un durumuna benzer ve evlerin en güvensiz ve zayıfı elbette dişi örümceğin evidir, keşke bilselerdi Allah herşeyi bilir azizdir bunlar bizim insanlara verdiğimiz örneklerdir, ancak ilim sahiplerinden başkasının aklı ona ermez". Yani 1400 yıl evvel dünyanın manyetik alanının zarar görebileceği bu tarz örneklerle insanlığa haber verilmiştir. Şüpesiz ki en doğrusunu Allah bilir acaba bizlere bu ayet ile bu güne dair mesajlar da verilmiş olabilir mi? Anladığımız kadarıyla dünyanın manyetik alanının sağlıklı veya sağlıksız olması, yine insanlığın bireysel manyetik alanlarının temizliğiyle ilgili.

Allah’tan başka dost edinip onu terk edenler yüzünden veya kişişel kötü davranış alışkanlıklarımıza şöyle bir baktığımızda, dünyanın manyetik alan korumasının kaldırılmasının enerjisel olarak sebeplerinden biri, kişisel auramızdaki çatlaklar olabilir mi ne dersiniz? Kendimize bir dönüp bakarsak çoğumuzun Allah'la irtibatı olması gerektiği kadar içten ve samimi değil. Günlük işlerimiz, endişelerimiz geçmişi affedemeyişlerimiz, gelecek kaygısı vb. şeylerle kafamızı meşkul ediyoruz. İrtibatımız daha çok bu gibi şeylerle malesef; bu tarz dünyalık kaygılar, belki de insanlığın sonu ve bitişine sebebiyet verecek. İnsanların Allah'la irtibatı olması gerektiği gibi ise, insanın aurası yani manyetik alanı sağlam olur ve bu durumda dünyanın manyetik alanını olumlu yönde etkiler. Güneş, dünya, gök cisimlerinin sadece bizi etkilediğini düşünmeyelim, bizim manyetik alan sağlığımız da evrenin manyetik alan sağlığı ile ilintilidir.

İnsanoğlu kendi bireysel manyetik alanını doğrudan Allah’a bağlar, Allah’ın ipine sıkı sıkı tutunursa, şeytani değil de Rahmani enerji ile yaşamını sürdürürse işte o zaman evrenin sistemi yola girer. Rahman ve Rahimin enerjisinden uzaklaştığımız da dünya bize küsüyor. Manyetik alan (manyatosfer) bu dönemde daha zayıf olduğu için dış uzaydan gelen zararlı ışınlara mağruz kalıyoruz. Manyetik alanın giderek zayıflaması sebebi ile güneş etkilerinin kısıtlanması sonucu, insan bedeni dış uzaydan gelen zararlı ışınlara açık oluyor ve böylelikle virüslere karşı dayanıksız oluyoruz.

Bu tarz virütik konular böyle dönemlerde bir süreliğine gündemi meşkul edebilir. Peki manyetik alanlarını kirleterek dünyanın dengesini insanlar mı bozdu? Çıkarcılık, kibir, iftira, zengin fakir, ayrımcılık, dedikodular, samimiyetsizlik, ortalığa saçılan beddualar, şiddet, kin, nefret ve öfkeler. Eeeeeeeeee. Dünyanın da bir kapasitesi var, nasıl denizleri kirletince bir süre sonra deniz bunun bedelini ödetiyor, dünya da artık iyice sıkılıp kusma ihtiyacı duyuyor olabilir mi acaba?

Rabbim! Kendi elimizle dilimizle ettiklerimizi mi buluyoruz? Rabbim bu yüzden belki de kötülere, dünyaya bu tarz kötülük yapma fırsatı tanıyor ki! aklımızı başımıza alalım sadece ellerimizi değil beynimizide güzel düşüncelerle yıkayarak arınalım. Ne diyor ayette "size akıl verdik KULLANMAZMISINIZ. Ne var yani son model otomobilimiz varsa, ya mal varlığımızla ezmişsek insanları şimdi burnumuzu eşikten çıkarmaya korkuyor ve o otomobili kullanamıyoruz belkide. Çok övünülen para enerjisinin geçmeyeceği zamanları da görebiliriz. Ne demişler "bir musibet bin nasihatten iyidir". Yıllardır bir çok mecrada seslendiriliyor gıybet yapmayalım yapanları uyaralım, insanları kınamayalım, iki yüzlülük yapmayalım, kırmayalım, iftiraya göz yummayalım, kurnazlıkla çıkar sağlamaya kalkmayalım, insan kullanmayalım, hakkımızı yedirmeyelim ve hak yemeyelim vb. daha bir çok şey.

Şimdi savaşma vakti değil! gömün savaş baltalarınızı toprağa, şimdi birlik zamanı, birbirimize destek olma zamanı bu biyolojik savaş öyle bir savaş ki savaş meydanın da bir asker kurşun yiyip düşerse bütün yakın silah arkadaşlarıda aynı an da kurşunu yer. Bu yüzdendir ki şimdiye kadar gelen kirli düzeni hep beraber temizleyeceğiz. Yanımızdakine çelme takmayı düşüneceğimize, hayatta düşmeden yürümesi için omuz vereceğiz unutmayalım şu an ki virüslerden birimiz hasta olursak bu hepimizi etkiler. Hastalıklar kelebek etkisi ile yayılıyor o yüzden kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakalım. Korku enerjisinin bizi ele geçirmesine izin vermeyelim.

Belli ki bu virüs savaşları uzun yıllar isim değiştirerek devam edecek. Bize düşen güçlü olmak, ruhumuz ve bedenimizi temiz tutarak Allah’ın ipine sıkı sıkı sarılıp Allah rızası için birbirimizi sevmek. Sağlıkla kalın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!