Niyet Etmenin Gücü

Sorunlarımıza sevgi ile yaklaşmalıyız. Kişi ilk önce kendini sevme niyeti ile kendini sevmeye başlamalı. Eleştirmeyi ve çevresindekileri eleştirmeyi bırakmalıdır. Sorunları sevgi anlayışı ile kabullenmeli ve çözüm için niyet etmelidir.

Niyet Etmenin Gücü

Bizi dinleyen muhteşem bir sistem var. Zerrelerimize kadar bizi dinliyor. Hiç şaşmaz.Niyet ettim kolaylıkla işimi yapmaya. Niyet ettim evime gitmeye. Niyet ettim namaz kılmaya. Niyet ettim oruç tutmaya. Niyet ettim iyi insan olmaya, niyet ettim doğru yolda yürümeye.Bakın evren ya da Yaradan, ya da Allah her neye inanıyorsanız, muhteşem bir yaratıcı var ve muhteşem bir hak yasası çalışıyor.

Muhteşem bir bizi dinleyen sistem var. Zerrelerimize kadar bizi dinliyor. Hiç şaşmaz.

O zaman niyet edeceğiz.

Niyet ettiğin zaman şu mesajı gönderiyorsun;

“Ben bunu yapmaya kararlıyım, evrende bana göndersin.”

Hangi din kitabına bakarsanız bakın ya da hangi felsefe kitabına bakarsanız bakın, hangi spirütüel kitaba bakarsanız bakın istekleriniz bir enerji yoluyla gidiyor.

Yapmanız gereken niyet etmek “BEN HAKETTİĞİM YERDE OLMAYA NİYET EDİYORUM” deyip adım atınız…

Herkesin ilahi sistem de bir görevi vardır. Sadece sormamız gereken soru şu “Artık bu kadar çektiğim çile yeterli mi?” “Artık yeter” dediğinizde değişim sürecinizi kendiniz başlatıyorsunuz ve yeni bir yaşama doğru yol alıyorsunuz.

ÖNCE KENDİNİ SEVMEYE NİYET ET

Sorunlarımıza sevgi ile yaklaşmalıyız. Kişi ilk önce kendini sevme niyeti ile kendini sevmeye başlamalı. Eleştirmeyi ve çevresindekileri eleştirmeyi bırakmalıdır. Sorunları sevgi anlayışı ile kabullenmeli ve çözüm için niyet etmelidir.

Kabullenmeden hiçbir şeyi çözemeyiz. İnkar ederek ya da kabullenmeyerek sadece sorunumuzun kalıcı olmasına zemin hazırlarız.

Sistem bize şunu söylüyor:

“Yaşam yolunuzu kolaylıkla bulmaya niyet ediniz.”

Bu dünyada hepimiz yaşıyoruz. Ve hepimiz birer enerji mıknatısıyız. Bu yüzden çalışmalarımızı kendimizin ve bütünün hayrına kullanmalıyız.

En yakınımızdakinin sorunu da bizim sorunumuzdur, dışladığımız birinin sorunu da bizim sorunumuzdur. Bizlerin görevi o sorunlara ortak olarak kolaylıkla çözmeyi niyet etmeliyiz.

TAMAMINI VERMEK YERİNE PAYLAŞMAK

Gelen bolluğun tamamını vermek yerine, paylaşmayı seçseydik neler olurdu?

Bolluk kanalı için: Size gelen bolluğun bir kısmını kendinize ayırırsanız, bolluk kanalı olabilirsiniz. Hem siz hayatınızı yaşarsınız, hem bolluğunuzu paylaşırsınız.

“Bolluk kanalı olmaya niyet ediyorum”

Bilgi Kanalı: Size gelen bilgileri değerlendirirsiniz, keyfini yaşarsınız hem de insanlarla paylaşırsınız.

“Bilgi ve yardım kanalı olmaya niyet ediyorum”

Enerji ve Şifa kanalı: Size gelen enerjiden ve şifadan hem siz faydalanırsınız hem insanlara aktarırsınız.

“Şifa ve enerji kanalı olmaya niyet ediyorum”

Demek ki; tamamını verme yerine, paylaşanlar grubunda olmanın avantajı var. Sen sevgiyle paylaştıkça, kaynak sana daha fazlasını gönderir. Katlanarak sana geri gelir.

Sevgilerimizle

Bülent Gardiyanoğlu

Yorumlarınızı yazabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz...

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!