Mucize Şifa Çalışması

Mucize Şifa Çalışması

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Bundan 5 ay önce ailemin Covid testinin pozitif olduğunu öğrendim. Babam, annem, ablam ve yeğenim karantinaya alındı. Karantinanın 7. gününde annemin bilinç kaybı yaşadığını ve babamın ambulans çağırarak annemi hastaneye gönderdiğini öğrendim. Ben koşarak hastaneye gittim. Anneme müdahale ediliyor, testler yapılıyordu. Bir süre sonra doktor yanımıza gelip annemin servise çıkarılacağını söyledi. Akciğerlerindeki tutulum fazlaydı. Annemi servise çıkardık. Bir süre sonra başka bir doktor gelip annemi kontrol etti.

Yanımızdan geçerken: ‘’Bu hastadan ümidi kesin . Hasta zaten gitmiş. İyi haber gelmez.’’ dedi. Hayatımın şokunu yaşadım. Doktor annemi 3. basamak covid yoğun bakımına sevk etti ve annem yoğun bakıma alındı. Kıyafetleri bize teslim edildi. Bir süre sonra yoğun bakım doktoru geldi: ‘’Hayatımda gördüğüm en ağır hasta. Akciğerleri bitmiş sayılır. Nasıl böyle oldu?’’ dedi. Annemin kronik rahatsızlığı bile yoktu. Doktor: ‘’Ellimizden geleni yapacağız. Durumu kritik ve ağır. Bu sürede hastayı göremezsiniz. Telefonla belirle günlerde haber verilecek. Bekleyin! Allah'tan ümit kesilmez.’’ dedi .

Çok doğruydu. Allah'tan ümit kesilmezdi. Duyduklarım bana çok ağır gelmişti. Bununla birlikte elimden gelen tek şey dua etmek ve Nefes21 Akademi’de öğrendiğim bilgilerdi. Öğrendiğim şifa çalışmalarını yapmaya başladım. Namazlarımın ardından  ellerimi saat yönünde ovuşturup ısıtmaya başladım. Karşımda annemi hastane odasında  ve akciğerlerine ellerimi koymuş şekilde imgeledim ve sürekli olarak ‘’Şifa Allah'tandır annecim’ diye dua ediyordum. Her gün bu şekilde geçiyordu. Bununla birlikte hastaneden hep kötü haberler geliyordu. Teyzemler, ablam ve ben hepimiz şifa çalışmaları yapıyorduk. Bu seferde  annemin akciğerlerine Hopopono Tekniğiyle ‘’Seni seviyorum, senden af diliyorum, senden özür diliyorum, sana teşekkür ediyorum demeye başladık.

Annem çok öfkeliydi bazı kişilere. Biliyorduk bunu. Her namaz kılışımın ardından seccademe uzanıp kendimi annemin karnındaymış gibi imgeleyerek cenin pozisyonuna giriyor; ellerimi ovuşturup ellerimi annemin karnına koyduktan sonra anneannemle bağ kurmaya çalışıyordum.

_Annecim. Ben geldim. Yanındayım. Sen rahat nefes alabiliyorsun. İyileşiyorsun. Ciğerlerin çok sağlıklı. Şifa Allah'tandır annecim.  Yanındayım. Seni çok seviyorum. O anda içimden ne geliyorsa söylüyordum.

Bu süreçte hastaneden kötü haberler gelmeye devam ediyordu. Annem tedaviye cevap vermediği ve oksijen yetmediği için entübe edileceği bilgisi verildi. Entübe edilen  hastalarını kaybettiklerini iletti doktoru. Sinir krizi geçirdim. Annem bırakıp gidiyordu bizi.Yıkılmıştım. Yeğenim ben ağladıkça gelip gülüyordu. Sanki hissediyordu.

_Toplan! dedim kendime. Mucizeler yalnızca Allah'tan gelir ve Allah'tan asla ümit kesilmez.

Sarıldım Rabbime ve Nefes21 Akademi’de öğrendiğim bilgilere. Namazlarımın ardından seccadeye uzanıp cenin pozisyonu alıp ellerini ovuşturup annemin karnına koyup annemle bağ kurmaya Allah'ın şifasını aktarmaya devam ederken o anda ablamda tam yanımdaki seccadesine uzanıp sırtıma dayanıp  cenin pozisyonu aldı. 

Şok oldum ve annem hangimizi duyacak diye düşündüm. Ablamın şifacılık yönü olduğunu herkes söylerdi. Aynı anda annemle bağ kurmaya ve şifa aktarımı yapmaya niyet ettik. Bunu hergün namazlarımızdan sonra yapmaya devam ettik. Bununla birlikte bütün teknikleri: Hopopono, ellerini ovuşturarak istediğiniz yere koyma, baştan aşağıya vücuttaki negatifleri toplayıp atma. Bunların hepsini ve anne karnında kendini imgeleme çalışmasını yapmaya devam ettik. Bunları hep annemize dokunuyormuş gibi annemi karşımızda imgeleyerek yaptık. 4-5 gün hiç haber alamadık. Telefonun çalmasından bile korkuyordum. Haber geldi. Annemin durumu iyiye gidiyordu. Birkaç gün sonra servise çıkabileceği söylendi. ''Mucize'' gerçek olmuştu. Hastanedeki doktorlar, hemşiler anneme ‘’Mucize’’ diyordu.

Gerçek bir mucize yaşandı şükürler olsun.

Teşekkürler Bülent hocam ve Nefes21 Akademi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!