Kendimizi Sevmek

Sen amacına uygun yaşarsan sen bu dünyada cenneti yaşarsın. Bu çokta keyifli. Insanlarla uğraşacağımıza kendimizle uğraşalım. Bugün bunu yapayım bunu da yapayım. Aynanın karşısına geçeyim bakayım bana mesajları ne? Kendimi karşıma oturtayım. Bana ne söylemek istersin? Ne yapmamı istersin?

Kendimizi Sevmek

Sen amacına uygun yaşarsan sen bu dünyada cenneti yaşarsın. Bu çokta keyifli. Insanlarla uğraşacağımıza kendimizle uğraşalım. Bugün bunu yapayım bunu da yapayım. Aynanın karşısına geçeyim bakayım bana mesajları ne? Kendimi karşıma oturtayım. Bana ne söylemek istersin? Ne yapmamı istersin? Ben bunu canlı yapıyorum. Elime bir ayna veriyorum, kendimle sohbet ediyorum. Çok güzel oluyor. Gözlerime bakıyorum, o gözler bana neler söylüyor? Film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor. Şimdi seni memnun etmek için artık senin yanındayım. Sen ne dersen onu yapacağım. Senden özür diliyorum. Senden af diliyorum. Seni çok seviyorum. Sana teşekkür ediyorum, iyi ki varsın. Hemen orada güçlü taraflarımı sayiyorum. Bu yönünle teşekkür ediyorum sana. Sabrınla şu becerinle, merhametinle teşekkür ediyorum. Ne kadar sabırlısın. Ne kadar merhametlisin. Ne kadar hoşgörülüsün. Ne kadar güzelsin diyerek ardından onu seviyorum. Sonra kendime sarıliyorum. Buni sizde 40 gün boyunca yapabilirsiniz. 

Aynaya bakıp önce kendinden özür dileyeceksin. Sonra kendini takdir edeceksin. Sonra şükür… Çok şükür sağlıklıyım. Çok şükür dengedeyim. Çok şükür aklımı kullanabiliyorum. Allah’ım bundan daha güzel nasıl olabilir ki? Soruyu soruyorsun. Soruyu sorduğun için her geçen günün ondan daha nasıl güzel olur? Onu sana yaşatacak. Çünkü bu sisteme sadece soru soruluyor. Sorulan soruların cevabı veriliyor. Burada da şimdiki bilincimle şimdiki farkındalığımla bundan daha güzel nasıl olabilir? 

Olumlamaları imajinasyonla da kendinize söyleyebilirsiniz. Uzanıp çok daha içsel samimiyetle bir frekansa geçiyorsun. Nefesinize odaklanin. Zihninizden geçirin.  O yüzden içinizden fısıldayin. Zaten başarı ve zenginliği fısıldıyorsunuz. Onu da 41 gün yapabilirsiniz. Gece uyumadan önce ‘’zenginim’’, zengin bir arkadaşını düşün, onun zenginliğiyle sevin, mutlu ol. Ondan, sana geçecek. Başarısına, her kesin başarısından mutlu olun. Çok sevinin. Ondan daha çok sevinin. Samimiyetle. Sevindiğin an senin de oluyor.

Yurdagül Cengiz

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!