Karşımızdaki Negatif Enerjili Birini Dinlerken Ne Yapmalıyız?

KARŞIMIZDAKİ NEGATİF ENERJİLİ BİRİNİ DİNLERKEN NE YAPMALIYIZ?

Karşımızdaki Negatif Enerjili Birini Dinlerken Ne Yapmalıyız?

-Sohbetteyken, endişe etmeyin ve içinizden sevgi gönderin ve ona içinizden güvende olduğunu söyleyin.

-Bunları yaparken içinizden “İlahi Koruma Altındayım” diyerek kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Bazen sohbetler yaparken, karşıdaki kişinin enerjisi ile uyum sağlayamadığımızdan sıkıntı yaşarız.

Konuştuğunuz kişi belki bir yakınınızdır, belki uzaklaşamadığınız bir kişidir ve bu kişiye yardım etmek istiyorsunuz. Onu dinlemek istiyorsunuz ama, bu kişiyi dinlerken negatif enerjisi sizde kalıyor.

Karşınızdaki kişiyi dinlerken anlamaya çalışın.

Fakat şunu bilin, karşınızdaki kişiyle konuşurken o her zaman haklı çıkmaya çalışacak, hep birilerini suçlayacak. Bunu dinlediğiniz zaman ona kendi içinizden kalbinizden sevgi gönderin. Çünkü karşınızdaki insan şu an kurban psikolojisinde. Muhakkak işlerinin, ilişkilerinin kötü gittiğini söyleyecek. Bu kişiyi dinleyin ama endişeye kapılmayın. Endişeye girdiğiniz zaman onu dinlerken ondaki endişeler size akacak ve arkadaşınız yükünü size attığı için siz yorgun, bitkin ve halsiz kalacaksınız.

Bunu bir çok kişi yaşıyor. İlk başladığımda ben de aynısını yaşıyordum ve benim olumlu enerjimi alıp, bana negatif enerjiler bırakıyorlardı. Bu konuşma telefonda, internette, yüz yüze olabilir, fark etmez.

YARADAN’DAN KOŞULSUZ SEVGİ ALIR

Yapmanız gereken farklı bakış açısı geliştirmek ve koşulsuz sevgiyle seven ve dinleyen bir kişi olmaya çalışmak. Karşınızdaki kişiye “Ben inanıyorum ki her şey yoluna gidecek. İlahi akışa güven. Sen güvendesin, sevdiklerin güvende. Hepimiz güvendeyiz” demek. Otomatikman karşınızdaki kişiye sevgi akar ve Yaradan’dan koşulsuz sevgi alır.

Sohbet ettiğimiz kişiyle konuşurken, endişe edersek, karşı tarafın tüm endişesi ve negatif enerjisi bize geçiyor. Sohbetteyken, endişe etmeyin ve içinizden sevgi gönderin ve ona içinizden güvende olduğunu söyleyin.

Bunları yaparken içinizden “İlahi Koruma Altındayım” diyerek kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Sevgilerimizle

Bülent Gardiyanoğlu

Yorumlarınızı yazabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz...