Hayatının Baş Rolü Kim?

Muhteşem bir filmde başrol oynamak ister misin?

Hayatının Baş Rolü Kim?
Hayatının Baş Rolü Kim?

                                                BAŞROL SENİN !
         Muhteşem bir filmde başrol oynamak ister misin? Cevabın evet ise işte; bu hayat senin ve bu senin filmin. Hayatının filminde başrolde SEN varsın.
Hepimiz kendi hayatımızda başroldeyiz. Bu film biz doğduğumuzda başladı ve biz öldüğümüzde bitecek. Belki doğmadan birkaç ay öncesi ve öldükten birkaç ay sonrası da filme dahil.
Bu filmde istediğini yapabilirsin. Dekoru, kostümleri, oyuncuları ve senaryoyu değiştirebilirsin. Olmasını istediğin en güzel hale getir onu. Önce hayal et, sonra yaşa!
Filmine istediğin kişileri alıp, istediklerini çıkarabilirsin. Bunun için korkularından arınman ve cesur olman gerek. Olaylara verdiğin içsel ve dışsal tepkiler, yüklediğin anlamlar, duygu ve düşüncelerin filmin akışını değiştirecek.
Çok şanslısın çünkü; bu filmin mükemmel, kusursuz, sonsuz güç ve kudret sahibi bir Yapımcı’sı var. Sana gerçekten istediğin sahneyi, dekoru ve oyuncuları yaratabilir. Hayal et ve Yapımcından iste, talep et! O senin için en güzel şekilde filmini dizayn edecek. Belki senin istediğini, belki de daha güzelini verecek. Her şeyi  O’ndan(cc)  iste!
Hayata bakış açımız, olaylara yüklediğimiz anlamlar bizim filmimizin türünü belirler. Dram filmi mi, macera filmi mi, aksiyon filmi mi, mutluluk ve huzur filmi mi. Seninki hangisi olsun istersin?
Bakış açını değiştir, filmin değişsin.
Karar senin !
                                                        Esra Bozkurt
                                                 Bütünsel Gelişim Koçu

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!