Gerçekten Koşulsuz Sevebiliyor muyuz?

Muhteşem bir insansın, iyi ya da kötü olman önemli değil, yaptığın iş önemli değil, kim olduğun önemli değil, benim de kim olduğum önemli değil. Sadece bu sahneyi paylaştığın için ve benimle beraber olduğun için seni seviyorum ve varlığın için teşekkür ediyorum.”

Gerçekten Koşulsuz Sevebiliyor muyuz?

Gerçekten karşımızdakini koşulsuz seviyor musunuz? Anne ve babanızı olduğu gibi kabul ediyor musunuz? Eşinizi çocuklarınızı olduğu gibi kabul ediyor musunuz? Sizi kıran sizi üzen kişileri gerçekten affedebiliyor musunuz?

Bunu bir sorun kendinize. Kişileri oldukları gibi kabule geçip, affettiğimiz zaman ne oluyor? Hayatımızda ne değişiyor?

Bir düşünün; karşınızdaki kişi size ne yaparsa yapsın onu defterden silip, hayatınızdan attınız mı ? Bir sürü bahaneler bulup onu suçladınız mı?

Yoksa geçekten karşınızdaki kişi ne yaparsa yapsın onu hala daha sevip bağrınıza basabiliyor musunuz?

Bunu kendinize bir sorun.

Affederek yüksek bir enerji yakalıyoruz, içimize atarak kendi enerjimizi dibe vuruyoruz. Hangisini isterseniz onu yapabilirsiniz, seçim her zaman ki gibi size ait !

“Geçmişten sürekli defter açanlar; sürekli geçmişi yaşamak sizi yorar ve an içerisindeki enerjinizi düşürür.”

Açın ellerinizi “Mutlu olmak için bize yardım et; huzurlu olmak için bize yardım et; bizi ilahi koruma altına al.” diye Yaradan’dan yardım isteyin.

Hatırlayın!

“Her insan mutlu olmayı hak eder; her çocuk mutlu ve huzurlu ortamda büyümeyi hak eder; her şirket iyi iş yapmayı hak eder; her insan üretken olmayı hak eder.”

Sevgilerimizle

Bülent Gardiyanoğlu

Yorumlarınızı yazabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz...

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!